Главная / Новости / Лічильників не буде: як тепер українці платитимуть за комуналку

Лічильників не буде: як тепер українці платитимуть за комуналку9 червня в Україні вступив у силу закон № 2454-VIII, яким відклали введення в дію норм закону про житлово-комунальні послуги. Це стосується водопостачання, електрики, газу і утилізації відходів.

Документ було опубліковано в офіційній парламентській газеті «Голос України».Закон про житлово-комунальні послуги – на право споживача укладати договори з постачальником послуги – мав набути чинності 10 червня цього року. Але уряд не встиг підготувати всі підзаконні акти, тому фактичне введення норм у дію довелося відкласти.

Отже, норми закону про комунальні послуги щодо води, тепла, електрики, газу та поводження з відходами набудуть чинності з 1 травня 2019 року, тобто одразу після завершення опалювального сезону.

Читайте также на NewNews:   Сигареты исчезнут с прилавков: что в Украине готовят курильщикам

З 10 червня цього року вводиться в дію послуга з управління багатоквартирним будинком.

Станом на 1 серпня 2020 року перенесли початок дії норми про штрафи для компаній за порушення термінів установки лічильників на тепло, гарячу і холодну воду. Також людям, які будуть встановлювати лічильники, відшкодують витрати за допомогою пільг і субсидій.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram