Лукашенко заявив, що НАТО готує напад на Росію через Білорусь та Україну. Відео

Лукашенко заявив, що НАТО готує напад на Росію через Білорусь та Україну. Відео

Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко вибухнув черговими маревними заявами. За його словами, НАТО нібито готується нападати на Росію.
До того ж, на думку білоруського президента, Альянс збирається це робити через Білорусь та Україну. Про це повідомляє Telegram-канал «Пул Первого» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).


Лукашенко видав, що західні країни нібито «зруйнували» систему глобальної безпеки. Ба більше, політик звинуватив США у тому, що Росія напала на Україну.

«Країнами Заходу під час відвертого диригентства Сполучених Штатів методично і навіть попри власні національні інтереси, бажання народу, руйнується система глобальної безпеки. У результаті ця цілеспрямована політика призвела до військового конфлікту в Україні», – заявив Лукашенко.Також нелегітимний президент вважає, що країни НАТО формують ударний кулак для нападу на Росію. Лукашенко у своїй уяві впевнений, що Альянс піде воювати з РФ через Білорусь та Україну.

«Розробляються стратегічні плани нападу на Росію. Головний напрямок удару, ну історія повторюється, через Україну і через Білорусь», – видав політик.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий