Лукашенко заявив, що українські військові самі запропонували РФ «забрати» Крим: сіли, випили по чарці. Відео

Лукашенко заявив, що українські військові самі запропонували РФ «забрати» Крим: сіли, випили по чарці. Відео

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, нібито 2014 року українські військові самі «запропонували» росіянам забрати Крим, щоб «врятувати від вторгнення НАТО». За його словами, пізніше про це доповіли главі РФ Володимиру Путіну.
Таким висловлюванням невизнаний білоруський лідер відзначився в інтерв’ю РИА Новости. У Telegram-каналі пропагандистського росЗМІ опублікували відеоуривок бесіди (щоб подивитись ролик, доскрольте новину до кінця).


«Вони вийшли на росіян – не на найвищому рівні, а військові на військових – як завжди, випили по чарці й зав’язалася розмова. Молодці, звичайно, українці. Попередили росіян, що Крим не буде російським, якщо ті не почнуть певні дії, не буде й українським», – із серйозним виглядом запевнив Лукашенко.

Лукашенко під час інтерв’ю пропагандистському росЗМІ

На його переконання, якби Росія тоді не окупувала український півострів, він «став би натовським». Оскільки, вважає білоруський політик, на той час Північноатлантичний альянс «був заточений на Крим».
«Після тієї зустрічі з росіянами вони запропонували, мовляв, ви там своєму скажіть, президенту, що питання Криму треба вирішувати. За моїми даними, президенту Росії доповіли», – висловився Лукашенко.

Нагадаємо: в цьому ж інтерв’ю Лукашенко заявив, що навіть у межах Союзної держави з Росією поки рано говорити про створення єдиної білоруської і російської валюти. За його словами, рівень інтеграції між країнами ще не такий високий. А якщо коли в них і з’явиться ода валюта, то це буде рубль.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий