Воскресенье , Декабрь 4 2016
Главная / Новости / Политика / Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах
5511624-485-shuhevich

Ляшко заявив, що на Шухевича готують замах

Голова Радикальної партії Олег Ляшко стверджує, що представники «московського ворога» мають намір вбити депутата від цієї партії Юрія Шухевича для дестабілізації ситуації в Україні.

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради у вівторок. Поруч на трибуні з ним стояв сам Шухевич, а за нею – інші депутати від фракції. Сам Шухевич жодних заяв не зробив.

 

«Сьогодні відносно нашого колеги, політв’язня, Героя України, Юрія Шухевича була вчинена спроба цинічної провокації. Після цього ми отримали повідомлення з надійних джерел, що життю Юрія Шухевича загрожує небезпека. Що нашого колегу можуть убити, для того щоб використати це вбивство для дестабілізації ситуації в Україні, для реалізації московського плану підриву України зсередини», – заявив він.


На думку Ляшка, Шухевича хочуть використати «як сакральну жертву, як це було у випадку з Георгієм Гонгадзе».

У зв’язку з цим він звернувся до президента та голови СБУ з проханням звернути на це увагу та надати Шухевичу охорону. Самого Шухевича він закликав бути обережним та найближчий час не з’являтися в публічних місцях.

Як відомо у вівторок спікер Андрій Парубій, оголошуючи виступ Шухевича з трибуни, заявив, що той виступатиме від фракції «Батьківщина». Коли його вивели на трибуну, до нього підбіг Ляшко і почав голосно обурюватися, чому Шухевича оголосили від «Батьківщини» і закликав його «не розколювати фракцію».

У відповідь Шухевич повторював, що виступатиме не від «Батьківщини» і наполягав, що хоче виступити.

Читайте также на NewNews:   Аваков заявив, що розігнати Майдан наказав Льовочкін

«Для чого ви даєте можливість розколювати фракцію? Я сказав, що підійду до вас після мого виступу», – заявив Ляшко.

«Не підійшли», – відповів Шухевич.

«Я у 80 років вас привів у депутати з поваги до вас! Я прошу поважати мене і не давати використовувати вас, шановну людину, в політичних маніпуляціях. Ви виступите від моєї фракції, членом якої ви є і від будь-якої іншої фракції, яка підпишеться (під виступом – ред.), але не від «Батьківщини», – сказав він.

Потім Ляшко вийшов на трибуну і звернувся до голови фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Те, що ви робите, Юля, це нечесно. Я не виводжу ваших депутатів від нашої фракції!» – заявив він.

Після цього Шухевич ще якийсь час залишався на трибуні і наполягав на виступі, однак Парубій заявив, що дві фракції – у тому числі Радикальної партії – наполягають на перерві і оголосив її. Ляшко і Андрій Лозовий відвели Шухевича під руки від трибуни.

За даними журналіста Тетяни Даниленко, виступити з трибуни Шухевича підмовила саме Тимошенко. За її словами, той мав намір «виголосити різку антипрезидентську промову, зі словами «імпічмент», «Мінськ», «тарифи».

Як відомо, Юрій Шухевич є сином головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Олег Шанковський, УП


Полезно знать

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *