Главная / Новости / Аналитика / Статьи / “Мала з ним дуже тісний, плотний зв’язок”: Стало відомо, хто стоїть за Вірою Савченко. Вся правда про скандальну сестру

“Мала з ним дуже тісний, плотний зв’язок”: Стало відомо, хто стоїть за Вірою Савченко. Вся правда про скандальну сеструНадія Савченко давно перестала бути для українців військовослужбовцем, тепер вона одна з найбільш неординарних, провокаційних і скандальних політиків. До її заяв неможливо залишатися байдужим, хтось підтримує її, хтось ненавидить, але привернути увагу до себе ця персона точно вміє. На її тлі все забувають про рідну сестру Надії. Редакція Корупція.Інфо розібралася, хто така насправді Віра Савченко і чи настільки вона проста як заявляє.

Віра в родині молодша, вона народилася в 1983 році, коли Надії вже виповнилося 2 роки. Про дитинство дівчина поширюватися на відміну від своєї сестри не любить, розповідаючи тільки про те, що ніколи не хотіла ставати політиком або військовослужбовцем. Дівчина була творчою і вибрала собі професію архітектора. Закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури.

Після отримання диплома дівчина працювала за професією не так довго і, в 2014 році, після того як «Батьківщина» вирішила одноголосно прийняти Надію Савченко в свою партію і висунути її кандидатом до Верховної Ради, Віра вдарилася в політику ставши помічником Власенка Сергія Володимировича. Якого в тому ж році в обрали в депутати за партійним списком «Батьківщини».

Популярність на політичній арені молодша Савченко отримала поки Надя була в ув’язненні. Її підозрювали у співпраці з бойовиками, адже вона неодноразово входила з ними в зв’язок, намагаючись домовитися про звільнення сестри. Адвокат, Марк Фейгін, який займався питанням передачі льотчиці Росією Україні заявляв, що за всіма діями Віри стоїть кум Путіна і колишній голова адміністрації презеднета України Кучми – Віктор Медведчук.

У 2015 році, на судовому засіданні в Росії у справі Карпюха і Клиха Віра Савченко дозволила собі назвати головного суддю «чмом», за що проти неї порушили кримінальну справу. Але саме Віктор Медведчук допоміг піти їй від відповідальності і повернутися в Україну.«Я зателефонувала помічникові Медведчука, я також вдячна Ірині Геращенко, яка видзвонила Віктора Медведчука. Мені здається, що в цій ситуації більше всіх спрацював Медведчук», – признавалася Віра

Після того, як Надю звільнили, і вона стала брати активну участь в політичному житті України, її сестра припинила свою діяльність в якості помічника депутата «Батьківщини» і тепер активно допомагає старшій з її партією «Громадська платформа Надії Савченко».

 

Молодша Савченко персона нестримана на висловлювання, так в одному з інтерв’ю, вона заявила, що вважає Україну ворогом.

Читайте также на NewNews:   Президентские выборы в Украине: эксперты назвали фаворитов

Я думаю, що ворог Наді – не Росія, а Україна. Її так просто б не вивезли. Таких, як вона, десятки. А роздули саме її справу. Звичайно, може бути, що цим вчинком Росія просто хоче плюнути черговий раз в обличчя Україні. Теоретично ця версія може бути. А практично: хіба потрібна ця тяганина Російської Федерації? Якось мені не віриться. Я більше підозрюю, що Україна позбулася Наді, щоб вона багато не говорила. Бо «мертвий герой завжди краще, ніж живий».

Віра продовжує вкидати провокаційні заяви, але вже в бік партії Петра Порошенка і його депутатів.

«Надя вас не боїться, тварі! Вона зняла з себе недоторканність і закликає вас зробити те ж саме. Ви ж самі обіцяли це на виборах. А зараз передумали? Так у вас просто політичної волі немає! «

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук дівчина називає всіх не згідних з думкою Надії і підтримуючих поточну владу «Порохоботами», а про самого Президента висловлюється ще критичніше, звинувачуючи у відсутності патріотизму.

На всесвітньому економічному форумі, країни, яка входить в десятку найбідніших – нашу з вами Україну, представила людина, яка входить в десятку найбагатших – наш з вами президент Порошенко Петро … «Почесне 9-е місце! (Дональд Трамп США !!! 6-е) Покажіть мені, де патріот? ! Або я щось пропустила?

Крім скандалів в політичному житті дівчина створює їх ще і в реальному – в минулому році вона збила пенсіонерку. На щастя жінка відбулася легкими забоями.

З автомобілями пов’язаний і інший скандал. У деклараціях про доходи за 2017 рік Надія Савченко зазначила, що її сім’я володіє тільки одним автомобілем – Skoda Fabia 2007 року випуску. А зарплата у Віри склала всього – 17262 гривнь.

Але в соціальних мережах фотографії, підтверджують, що у жінки як мінімум ще одне новеньке авто – Nissan Leaf. Яке коштує близько мільйона гривень. Транспортний засіб зареєстровано не на сім’ю Савченко, а на Івана Хмеловського.

У 2019 року в Україні пройдуть чергові вибори Президента, поки не відомо чи буде балотуватися Надія і чим в подальшому планує займатися її сестра.

 

 

 

 

 

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram