Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі — величезні: у 99% ексгумованих мають ознаки насильницької смерті

Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі — величезні: у 99% ексгумованих мають ознаки насильницької смерті

В лісосмузі під Ізюмом знайшли 450 тіл цивільних людей із слідами насильницької смерті та катувань. Правоохоронці розпочали ексгумацію тіл.
Серед тіл, які були ексгумовані під Ізюмом сьогодні, 99% з ознаками насильницької смерті. На більшості могил навіть не вказані імена. Є лише позначка з номером.


Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, який відвідав місце трагедії.

«Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі — величезні. Це кривавий жорстокий терор. Буча, Ірпінь, Маріуполь… Ізюм. Це геноцид українського народу. 450 тіл цивільних людей із слідами насильницької смерті та катувань поховали в лісосмузі. Сьогодні правоохоронці розпочали ексгумацію. Подібне складно уявити в XXI столітті, але зараз це ізюмська трагічна реальність», — написав посадовець.Очільник області розповів, що є декілька тіл із зав’язаними за спиною руками, а одна людина похована з мотузкою на шиї. Вочевидь цих людей катували і стратили. Також серед похованих є діти. Тіла будуть направлені для судово-медичної експертизи для вставновлення точних причин смерті.

«На місці працюють близько 200 правоохоронців та експертів. Тіла будуть направлені для судово-медичної експертизи, щоб точно встановити причину смерті. Після встановлення осіб загиблих усі вони будуть поховані з належною пошаною. Кожна смерть буде розслідувана та стане доказом військових злочинів росії в міжнародних судах», — запевнив Синєгубов.

Речник Харківської обласної прокуратури повідомив, що за 16 вересня вдалося провели ексгумацію 41 тіла, з них 17 — українських військових.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий