Главная / Новости / Общество / “Мене їб**ь”: у Миколаєві працівниця лікарні курйозно прокоментувала перевірку МОЗ (відео)

“Мене їб**ь”: у Миколаєві працівниця лікарні курйозно прокоментувала перевірку МОЗ (відео)

Жінка могла не усвідомлювати, що поряд працює відеокамера.У Миколаївській інфекційній лікарні працівники МОЗ проводили перевірку, на що кумедно відреагувала працівниця медзакладу. Про це повідомляє “Дивогляд“.На відео помітно трьох людей, які, судячи з усього, є представниками МОЗ, а також лікарку, котрій зателефонували:

“Сергію Анатолійовичу, перетелефоную. У мене комісія з МОЗ. Мене вчергове їб**ь. Чого ви хочете?”

Це привернуло увагу оточуючих, але жінка ніяким чином на це не відреагувала. Судячи з усього, вона не усвідомлювала, що її знімають на відео.

Читайте также   Шукав маму лише у білизні: під Києвом жінка вдруге покинула 2-річного сина і пішла пиячити з друзями


Цілком можливо, що йдеться про головну лікарку Миколаївської інфекційної лікарні Світлану Федорову. Вона цього місяця у своєму Facebook-акаунті зверталася до президента України Зеленського через ситуацію у лікарні, яку відвідали невідомі та почали погрожувати персоналу. Окрім цього, 11 листопада, у четвер, вона прокоментувала перевірку МОЗ:

“Все в традиціях серіалу та заказухи. Одна цитата представника комісії: “У обласній інфекційній лікарні повинна бути саме велика летальність! Хворі повинні помирати тут!”….Завіса. Ось, виявляється, чого не догодила. Не ховаю пачками. Лікуємо. Рятуємо. Найбільше знімаємо з ШВЛ, найбільше виживання Ну вибачте, виходить, у нас з вами різні цілі”

 

Читайте также   Шахраї створили фейкові сайти двох популярних банків: як не попастися в пастку
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий