Июнь 25, 2018
Главная / Новости / Мир / Мешканка Нью-Йорка розповіла, як після виборів зустріла Клінтон у лісі

Мешканка Нью-Йорка розповіла, як після виборів зустріла Клінтон у лісі

Мешканка штату Нью-Йорк Марго Герстер зустріла кандидатку в президенти США Гілларі Клінтон під час прогулянки в лісі.

Пост у Facebook із розповіддю про цю зустріч зібрав уже понад 111 тисяч лайків.

«Моє серце було розбите після оприлюднення результатів виборів, тому я вирішила, що найкращий спосіб відволіктися – це піти з моїми доньками на прогулянку. Тому я вирішила піти з ними до одного з улюблених місць в Чаппакуа. Ми єдині відпочивали там«, – написала Герстер.

За словами жінки, коли вони виходили з лісу, почули дивний шурхіт і побачили, як подружжя Гілларі та Білла Клінтонів гуляють з собаками.

Для збільшення натисніть на зображення

«Я обійняла її і сказала, що один з моментів гордості для мене як матері – це коли я взяла доньку Фібі, щоб проголосувати за неї«, – розповіла Гестер.

Читайте также на NewNews:   Детей не удалось спасти после маминого завтрака, но все делают это во время готовки

«Вона (Гілларі, ред.) обняла мене і подякувала, а потім вони продовжили свою прогулянку. Я не вірю в знаки, але думаю, безумовно запам’ятаю цей. Дуже пишаюся«, – написала жінка.

У коментарях до посту люди підтримують Клінтон і обрурюються з приводу перемоги Дональда Трампа.Нагадаємо, що соцмережі були шоковані перемогою кандидата від Республіканської партії на виборах у США. «Щось ТРАМПилось«, – реагували користувачі.

Дональд Трамп відомий своїми абсурдними заявами і хизувався своєю скандальністю. Він не боїться гостро висловлюватися на такі теми, як расизм, неприязнь до іммігрантів; здається, йому наплювати на моральні принципи; він дозволяє собі відверте хамство та агресивні виступи.

Источник: «УП Життя»

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *