«Ми ще нічого не почали»: Путін, армія якого втратила понад 50 тис. осіб в Україні, заявив, що війна «на користь Росії»

«Ми ще нічого не почали»: Путін, армія якого втратила понад 50 тис. осіб в Україні, заявив, що війна «на користь Росії»

Диктатор країни-агресора РФ Володимир Путін заявив, що його окупаційна армія нібито «ще нічого не починала» в Україні. При цьому, маючи втрати в 50 тис. військових та тисячі одиниць техніки, глава Кремля видав, що Росія «нічого не втратила».
Також глава РФ вкотре марив «допомогою» мешканцям Донбасу. Слова Путіна про війну в Україні передають російські пропагандистські ЗМІ.


Він, наприклад, вважає, що, вбиваючи мирних жителів та знищуючи українські міста, РФ нібито «зміцнює свій суверенітет».

«Я впевнений, що нічого ми не втратили і нічого не втратимо. Головне придбання – зміцнення нашого суверенітету. І це неминучий результат того, що відбувається. Я вважаю, що і у світі, і всередині країни це піде лише на користь. Все непотрібне і шкідливе буде відторгнуте», – видав Путін.Також глава Кремля вкотре заявив, що російська окупаційна армія нібито «нічого ще не розпочинала» в Україні з військового погляду. При цьому Путін продовжив марити пропагандистськими наративами про «порятунок» жителів України.

«Ми – хочу це підкреслити ще раз – нічого не розпочали з погляду воєнних дій, а намагаємося лише закінчити. Допомогти людям на Донбасі – наш обов’язок і ми виконаємо його до кінця», – заявив диктатор.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий