«Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити»: ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

«Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити»: ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть застосовувати ядерну зброю у відповідь.




Країни-партнери Києва «виведуть з ладу всі регулярні російські сили, які ми зможемо побачити та впізнати на полі бою» в Україні. Зокрема – у Криму та Чорному морі. Про це Петреус сказав в ефірі програми ABC News This Week.


Ексдиректор ЦРУ сказав, що зараз ситуація на полі бою розгортається не на користь окупантів і «все може стати ще гірше для Путіна та Росії».

«І навіть застосування тактичної ядерної зброї на полі бою нічого не змінить«, – впевнений він.



Проте Петреус попередив, що до таких погроз Путіна не можна ставитися легковажно.

Коли ведучий програми запитав, чи вимагатиме використання ядерної зброї прямого втручання США та НАТО, Петреус відповів: «Це не може залишитися без відповіді«. Однак вступати в ядерну ескалацію, розширювати її небезпечно.

На думку американського військового, президент Росії Володимир Путін зараз стикається з «незворотною трясовиною», програє, незважаючи на «відчайдушні» дії у війні. Зокрема, тому, що Україна мобілізувалась набагато краще, ніж РФ, і набрала, навчила, оснастила, організувала й застосувала сили незрівнянно краще.

«Жодні анексії, жодні навіть завуальовані ядерні погрози не зможуть вивести його [Путіна] з цієї ситуації», – сказав Петреус.

На запитання, чи Росія зможе перемогти Україну, він відповів: «Вони не можуть. Він [Путін] нічого не може зробити на цей момент».

Девід Петреус
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий