Можливі переговори Зеленського і Путіна стали на паузу після приїзду Джонсона – джерела

Можливі переговори Зеленського і Путіна стали на паузу після приїзду Джонсона – джерела

Після приїзду прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона до Києва можлива зустріч президентів України Володимира Зеленського та Росії Володимира Путіна стала менше імовірною.
Джерело: стаття «Української правди» «Від «капітуляції» Зеленського до капітуляції Путіна. Як ідуть переговори з Росією»


Дослівно зі статті: «Російська сторона… була фактично готова до зустрічі Зеленський – Путін.

Але сталися дві речі, після яких член делегації України Михайло Подоляк мусив відкрито визнати, що зустріч президентів уже «не на часі».Перша – викриття звірств, зґвалтувань, вбивств, розправ, грабунку, невибіркових бомбардувань та сотень і тисяч інших воєнних злочинів, вчинених російськими військами на тимчасово захоплених українських територіях…

Друга перепона для домовленостей з росіянами прилетіла до Києва 9-го квітня».

Деталі: За даними джерел УП наближених до Зеленського, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, який майже без попередження з’явився у столиці, привіз два простих меседжі.

Перший про те, що Путін – воєнний злочинець, його треба дотискати, а не домовлятись із ним.

І другий – якщо Україна готова з ним підписувати якісь угоди про гарантії, то вони – ні.

Така позиція Джонсона засвідчила: колективний Захід, який ще у лютому пропонував Зеленському здатись і втікати, тепер відчув, що Путін насправді зовсім не такий всесильний, яким його собі уявляли, і що саме зараз з’явився шанс «його дотискати».

Через три дні після того, як Джонсон поїхав назад до Великобританії, Путін вийшов до публіки та заявив, що переговори з Україною «зайшли в глухий кут».

А ще через три дні в Київ знову приїхав Роман Абрамович, і президент Зеленський офіційно заявив, що безпекових угод з Росією може бути дві: одна стосуватиметься власне співіснування України з РФ, друга – виключно гарантій безпеки, бо не усі «бачать себе за одним столом із РФ».

Після цього, за словами джерел УП, двосторонній переговорний процес став на паузу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий