Главная / Новости / Мир / «М’ясорубка» на гірськолижному курорті в Грузії: українець розповів подробиці страшної аварії (відео)

«М’ясорубка» на гірськолижному курорті в Грузії: українець розповів подробиці страшної аварії (відео)За словами очевидця, операція з евакуації людей була відносно швидкою та злагодженою.

Очевидець трагедії на гірськолижному курорті Гудаурі у Грузії харків’янин Максим Панікар повідомив, що з української групи серйозно постраждала дівчина.

«З нашої групи дуже постраждала одна дівчинка з Києва — Inna Ishchuk! Всі інші живі-здорові, відбулися незначними переляками», — написав він у Facebook.

Панікар розповів, що внаслідок несправності канатної дороги й відмови обох гальм включився зворотний реверс канатки.

«Все почалося з того, що канатка зупинилася, потім пішов зворотний повільний реверс і люди почали повільно їхати у зворотний бік, спочатку це здалося по фану, але коли зворотна швидкість стала більшою, вже було не смішно», — йдеться у його повідомленні.За словами очевидця, люди почали вилітати з крісел, ті, хто під’їжджав і бачив те, що відбувається, стрибали у сніг, не доїжджаючи до повороту канатки. При цьому зворотна швидкість канатки була настільки великою, що допомогти людям не було навіть можливості.

«Деякі з операторів канатки стояли у ступорі і не розуміли, що відбувається, зрозуміло, що в той момент ми всі їх матюкали, адже те, що відбувалося, не могло вкластися в голові (сподіваюся, що все-таки це не людський фактор був причиною аварії)», — наголосив Панікар.

Читайте также на NewNews:   Россия перекрыла для иностранных кораблей еще один морской путь: направление северное

Він розповів, що киянка Інна з якихось причин не змогла зістрибнути, і її кинуло на швидкості прямо у місце зупинки всіх підйомників.

«При стрибку з підйомника дівчина Аліна зачепилася курточкою за підйомник, і її протягнуло метрів 8 і відкинуло в бік. Після цього пролетіли ще 4 крісла без людей, і канатка зупинилася», — згадує Панікар.

«Потім ми побігли до Інни, вона лежала між двох бетонних блоків-опор канатки, вона була при свідомості і постійно запитувала у мене, що сталося», — додав він.

При цьому, зазначає очевидець, операція з евакуації людей з підйомника була відносно швидкою і злагодженою.

«Майже всю ніч Інні робили операції, із серйозних — це пошкодження одного хребця в попереку, відкритий осколковий перелом лопатки, відкритий перелом ліктьової кістки, поламані ребра, які зачепили легені, й зламане стегно», — розповів він про травми українки.

Нейрохірург, який робив їй операцію, говорить, що з нею все буде добре, але доведеться мінімум пару тижнів бути в Тбілісі в лікарні.

УНІАН

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram