«На борту фантастичного поїзда»: Джонсон розповів, як добрався до Києва у розпал війни. Фото, відео

«На борту фантастичного поїзда»: Джонсон розповів, як добрався до Києва у розпал війни. Фото, відео

Напередодні, 9 квітня, прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон прибув до Києва, аби зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. До столиці воюючої країни британський лідер діставався на потязі.
Як заявив сам Джонсон, їхав він на «фантастичному потязі» з «залізними людьми» з «Укрзалізниці». Про це він сказав у відеозверненні до українських залізничників, записаному в дорозі.


«Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вкотре довів, що має залізний_характер. З перших днів війни дієво допомогає Україні, а вчора — особисто прибув до Києва, ще й пройшовся разом із нашим президентом вулицями столиці. Допомогли здійснити цей блискавичний візит наші залізні люди», — повідомили в «Укрзалізниці».

Співробітники УЗ також розповіли, що пригощали британського прем’єра українським салом.Борис Джонсон в українському поїзді

У дорозі політик записав звернення до українських залізничників.

«Я на борту фантастичного поїзда «Укрзалізниці» до Києва з Польщі. Просто хотів висловити вам величезну подяку — всій команді залізничників — за те, що ви робите. Я чув, що вас тут називають «залізні люди». Це, звісно, пов’язано з вашою залізничною індустрією, але водночас відображає і ваш дух, справжній український дух, який українці демонструють у спротиві жахливій агресії Росії», — зазначив Джонсон.

Він також висловив співчуття співробітникам української залізниці через ракетний удар російських окупантів по вокзалу в Краматорську, внаслідок чого загинули мирні громадяни, які чекали на евакуацію, та залізничники.

«Я глибоко співчуваю вашим втратам та подумки з постраждалими залізничниками в Краматорську.

Я хочу, щоб ви знали: Сполучене Королівство підтримує вас у цій боротьбі!» — сказав Джонсон.

Символічно, що рамка на аватарці Джонсона в Twitter відтепер забарвлена в кольори українського прапору.

Джонсон підтримує Україну навіть аватаркою в Twitter

Нагадаємо, до Києва Джонсон прибув не з пустими руками. Він анонсував виділення кредиту Україні у розмірі 500 мільйонів доларів, відправку для українського війська 120 БТРів, протикорабельних комплексів та іншої військової техніки на суму близько 130 мільйонів доларів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий