На Донбасі великоднього ранку російські окупанти вбили двох дітей: деталі трагедії

На Донбасі великоднього ранку російські окупанти вбили двох дітей: деталі трагедії

На Донбасі великоднього ранку російські окупанти вбили двох дітей. Дівчатка 14 і 5 років загинули під завалами розбомбленого рашистами будинку.
Трагедія сталася в Очеретинській громаді Покровського району Донецької області. Про це повідомив очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.


«Життя двох дітей з Очеретинської громади забрали російські окупанти цього великоднього ранку. Будинок на вулиці Миру, де жила їхня родина, було зруйновано, дівчатка 14 і 5 років загинули. За злочини, які коять окупанти на нашій землі, їм не буде прощення — ні від Бога, ні від людей», — зазначив Кириленко.

Голова Донецької ОВА вкотре закликав жителів Донеччини не бути легковажними щодо власної безпеки і терміново евакуюватися з прифронтової зони. Він попросив людей не тішити себе оманливими надіями на «людяність» росіян: рашисти умисно б’ють по житлових будинках та цивільних громадянах — бо їхня мета полягає у знищенні українців.
«Бережіть життя — своє і своїх дітей. Саме це, а не обжиті квартири й будинки, є найвищою цінністю. Усе зруйноване відновимо. Головне — зупинити орду. А цивільним — вижити», — написав Кириленко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий