На Донеччині СБУ затримала коригувальників ракетних ударів: одна з них – керівниця станції «Укрзалізниці». Фото

На Донеччині СБУ затримала коригувальників ракетних ударів: одна з них – керівниця станції «Укрзалізниці». Фото

Співробітники Служби безпеки України знешкодили російських агентів, котрі коригували ракетні удари по Донецькій залізниці. Вони збирали розвіддані щодо позицій та переміщень українських військ, а також коригували обстріли російськими окупантами об’єктів критичної інфраструктури.
Серед зрадників виявилася керівниця однієї з залізничних станцій «Укрзалізниці». Про це повідомили на сайті СБУ.


«СБУ знешкодила російську агентуру, яка коригувала ракетні удари по Донецькій залізниці. Зловмисники збирали розвіддані щодо позицій українських військ, а також коригували артилерійські обстріли об’єктів критичної інфраструктури», — зазначили у СБУ.

Серед викритих злочинців — керівниця однієї з місцевих станцій Укрзалізниці.
«Перебуваючи на посаді, вона «зливала» агресорам закриту інформацію щодо переміщення Сил оборони України на території області», — повідомили в СБУ.

Керівницю залізничної станції УЗ викрили на співпраці з ворогом

Ще один зрадник був затриманий у Бахмуті. Він передавав агресорам інформацію щодо розташування підрозділів ЗСУ у прифронтовому районі. Ворожих інформаторів на гарячому спіймали також у Бахмутському районі та поблизу міста Дружківка: двоє чоловіків збирали розвіддані про переміщення українських військ.

Один з затриманих російських агентів
Ще один зловмисник, що збирав розвіддані про переміщення та розташування ЗСУ

Усіх російських агентів затримано, їм повідомили про підозриу вчиненні злочинів. У якості запобіжного заходу всім обрано тримання під вартою.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий