На сьогодні існують два основних сценарії завершення війни: в СБУ дали прогноз

На сьогодні існують два основних сценарії завершення війни: в СБУ дали прогноз

За словами Іллі Вітюка, перемога України може відбутися уже в короткостроковій перспективі.
На сьогодні існують два найімовірніших сценарії завершення війни в Україні. Перший — державний переворот у Росії, внаслідок якого Путіна змістять з посади президента. А другий — повний і безапеляційний розгром російських військ на фронті.


У будь-якому разі Україна обов’язково переможе.

Про це в інтерв’ю для проєкту «Ми — Україна» заявив начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк.«Серед основних сценаріїв закінчення війни: зміна політичного керівництва РФ, ймовірно, через держпереворот і добровільна капітуляція, або ж повний і остаточний розгром на фронті і розвал Росії. Другий варіант для нас кращий, хоча і довший та триваліший, адже менший ризик рецидиву. Ми не хочемо, щоб через короткий проміжок часу знову довелося воювати нашим дітям чи онукам», — зазначив він.

За словами Вітюка, перемога України може відбутися уже в короткостроковій перспективі, проте точних дат не назвав.

«Ми зацікавлені в повній поразці РФ. Тільки тоді припиняться спроби кібервпливу на нашу державу. Але якщо відбудеться певне «замороження» військових дій, то кібератаки продовжаться, як це було попередні вісім років», — резюмував начальник Департаменту кібербезпеки СБУ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий