Главная / Новости / Винница / На Вінниччині мати заплатила 10 тисяч гривень за вбивство власного сина

На Вінниччині мати заплатила 10 тисяч гривень за вбивство власного сина

Слідчими суддями Вінницького міського суду Вінницької області 22 лютого 2018 року розглянуто два клопотання слідчих про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно двох підозрюваних, проживаючих у селі Черепашинці  Калинівського району, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.12 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

В рамках досудового розслідування стало відомо, що на початку 2018 року, 76-річна мати запропонувала одному із підозрюваних убити власного сина за 10 тисяч гривень, на що той погодився. Так, чоловік для вчинення умисного вбивства вирішив звернутися за допомогою до свого знайомого, пообіцявши йому частину обіцяної винагороди – 3000 гривень. Відтак, вказані особи спланувавши деталі злочину, озброїлися  дерев’яною палицею, сокирою та підійшли до подвір’я сина 76-річної жінки, що знаходиться в селі Черепашинці Калинівського району. Вже біля будинку чоловіки розділилися – один слідкував за навколишньою обстановкою, а інший непомітно зайшов на територію господарства, де сховавшись, очікував на появу домовласника. Як тільки чоловік повернувся додому, підозрюваний, який чекав його на подвір’ї, ударив його по голові дерев’яною палицею, внаслідок чого, той впав на землю. Далі, чоловік взяв до рук сокиру та продовжив наносити удари, після яких, потерпілий помер на місці. Після скоєного, вказані особи зникли з місця злочину.

У судовому засіданні  підозрювані у скоєному зізналися.

Дослідивши матеріали клопотання, суд застосував до двох підозрюваних, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком  на 60 днів.

Наразі тривають слідчі дії.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Loading...