Напад на прикордонників на кордоні з РФ вчинили співробітники СБУ, їх затримали

Напад на прикордонників на кордоні з РФ вчинили співробітники СБУ, їх затримали

Напад на українських прикордонників, який стався вночі 18 липня у Сумській області, вчинили співробітники Служби безпеки України.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ. Раніше інформацію підтвердили і джерела OBOZREVATEL. Додамо, що працівникам ДПСУ завдали тілесних ушкоджень троє людей.


«Джерела в ДБР надали інформацію в ЗМІ, що невідомими, які напали на українських прикордонників на Сумщині, виявилися діючі співробітники місцевого управління СБУ», – йдеться у повідомленні.

Українських прикордонників побили .

За даними джерела, співробітники СБУ відпочивали недалеко на ставку в прикордонній смузі, де їх і виявив прикордонний наряд. На зауваження щодо незаконного перебування на ділянці біля українсько-російського кордону, працівники СБУ відповіли у грубій формі. В результаті конфлікту і сталася бійка.Співробітників ДПСУ побили, відібрали їх табельну зброю (два автомати АК -74 та 120 патронів) і втекли. Зброю та набої знайшли на узбіччі дороги.

Журналістам підтвердили інформацію і в СБУ зазначивши, що на час розслідування двох працівників відсторонили від роботи, їх передали правоохоронним органам. Хто був третім нападником наразі невідомо.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий