Главная / Новости / Аналитика / Статьи / Настоятель «Десятинного монастиря» має Porsche і квартири – ЗМІ

Настоятель «Десятинного монастиря» має Porsche і квартири – ЗМІНастоятель «Десятинного монастиря» УПЦ МП на території Національного музею історії України  Юрій Харон є власником двох квартир і двох дорогих автомобілів.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Повідомляється, що з липня 2013 року Харон володіє п’ятирічними Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan.

Вартість таких авто — 1-1,5 млн грн кожен.«Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження, інший…ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі — страшна річ!», — прокоментував настоятель походження автомобілів.

За інформацією з Держреєстру, автомобілі зареєстровані особисто на Харона, а не на його фонд.

Читайте также на NewNews:   Панеттьери без Кличко «понесло»: пьянки довели актрису до крайности

Юрій Харон також володіє двома квартирами в Києві.

Перша знаходиться на вулиці Луначарського (площа понад 100 квадратних метрів). Друга — розташована в Софіївській Борщагівці (площа — 57 квадратних метрів). Придбав Харон її наприкінці 2016 року.

У сюжеті зазначається, що «Десятинний монастир» на своєму сайті виклав офіційний прайс за згадування прихожан у молитвах.

 

Зокрема, довічне згадування коштує 500 гривень. Оплату можна робити як готівкою, так і безготівковим способом. Окремо приймають і пожертви.

Як відомо, 25 січня поліція повідомила, що за спробу підпалити так званий «Десятинний монастир» УПЦ (МП) затримали Олександра Горбаня й Олексія Шемотюка, які виявилися архітекторами. Провадження відкрили за статтею про «замах на умисне знищення або пошкодження майна».

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram