Главная / Новости / Культура / Не можу стримати сльози: Власова звернулася до шанувальників (відео)

Не можу стримати сльози: Власова звернулася до шанувальників (відео)Українська співачка Євгенія Власова, яка потрапила в реанімацію, записала відеозвернення до прихильників

Співачка не могла стримати сліз, вона подякувала всім небайдужих за допомогу і підтримку.«Я дуже рада з вами спілкуватися, і сказати особисто кожному величезне спасибі. Мені дуже важко стримувати сльози, бо … не знаю, може це просто ліки виходять, але насправді, серце і душа мої переповнені величезною вдячністю за те, що ви настільки … Я не знала, що настільки можу когось турбувати, що за мене може хтось турбуватися. Спасибі вам величезне за те, що ви у мене є. Я вас дуже люблю», – зазначила Власова.

Читайте также на NewNews:   День победы заменят новым праздником: когда будет выходной

Нагадаємо, про важкий стан здоров’я Власової стало відомо в листопаді. Мама співачки Галина Поплавська повідомила, що за два тижні Власова перенесла чотири операції – через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії вона потрапила до реанімації. Поплавська зверталася за допомогою до українців, оскільки лікування дочки обійшлося в кілька сотень тисяч гривень – гроші закінчилися.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram