Главная / Новости / Не зареєструвався — штраф 100 євро. Прогуляв — 200 євро. Так німці привчили депутатів не пропускати роботу

Не зареєструвався — штраф 100 євро. Прогуляв — 200 євро. Так німці привчили депутатів не пропускати роботуЧи прогулюють засідання німецькі депутати?

Не зареєструвався на засіданні — штраф 100 євро. Прогуляв — 200 євро.

Так німці привчили депутатів не пропускати роботу.

Як вам ця ідея?

А тим часом в Україні:

Лише 43% народних депутатів були присутніми на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради у вересні

Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України».

У повідомленні зазначається, що усі пленарні засідання парламенту відвідали 180 із 423 (43%) нардепів у вересні. Найвищі показники відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка та Блоку Петра Порошенка.«У середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів Радикальної партії Ляшка, 14% – БПП, 16% – «Народного Фронту», 18% – «Батьківщини» і 22% – «Самопомочі»»- йдеться у повідомленні.

Найбільший відсоток прогулів у групі «Воля Народу», фракції «Опозиційного блоку» та групі «Відродження». На засіданнях Ради у середньому були відсутні з невідомих причин 38% депутатів «Волі Народу», 29% – «Опозиційного блоку» та 25% — «Відродження».

Читайте также на NewNews:   Ни угля, ни денег: накануне зимы украинская энергетика снова на грани коллапса

На пленарному засіданні 20 вересня, під час якого було призначено нових членів Центральної виборчої комісії був найвищий показник відвідуваності за 2018 рік. На момент голосування в залі були відсутні лише 39 депутатів.

Крім того, повідомляється, що 10 депутатів взагалі не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич.

«Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв», — зазначається у повідомленні.

Також не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram