Негайно скасувати мільйонні премії депутатів і чиновників. Вони не заслужили! Залишилось не багато! Підтримайте!

Негайно скасувати мільйонні премії депутатів і чиновників. Вони не заслужили! Залишилось не багато! Підтримайте!

На сайті Президента України стрімко набирає голоси петиція за скасування мільйнних премій чиновників і депутатів. У Звязку з тим що ВОНИ ПОРУШУЮТЬ статью КОНСТИТУЦІІ УКРАІНИ про РІВНІ ПРАВА ГРОМАДЯН УКРАІНИ!
ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ


Шановний Володимир Олександорович! Прошу Вас з метою запобігання соц вибуху ВИЗНАТИ НЕЗАКОННИМИ ВСІ ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ та ПРЕМІЇ ПОНАД 5 мінімальних пенсій ВСІХ ДЕРЖ ЧИНОВНИКІВ ВИЩОГО РАНГУ ,ПРОКУРОРІВ СУДІВ,та ІНШІ НАДМІРНІ ЗАРПЛАТИ з 2014 року по 2020рік! У Звяку з тим що ВОНИ ПОРУШУЮТЬ статтю КОНСТИТУЦІЇ УКРАІНИ про РІВНІ ПРАВА ГРОМАДЯН УКРАІНИ!

Підтримати створення депутатськоі та Слідчоі спеціальноі комісії ,закону про повернення Надмірно високих Зарплат ,СКАСУВАННЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ ВСІХ ПРЕМІЙ!
У Звязку з визнанням народом Украіни роботу чиновників,депутатів Колишнього Складу Верховної Ради та уряду Яценюка Гройсмана-Злочинними! Визначити механізми повернення Необрунтованних зарплатсум які перевищують зарплату Дерслужбовця Украіни у розмірі 30тис.гр. ВИЗНАТИ ВСІ ПРЕМІЇ НЕЗАКОННИМИ !

Автор (ініціатор): Урбанський Олександр Миколайович

Дата оприлюднення: 03 березня 2020

Щоб підтримати петицію на сайті Президента України перейдіть на цей сайт petition.president.gov.ua, зареєструйтесь і натисніть підтримати! Номер петиції – №22/084548-еп

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий