Невістка Кернеса назвала українців «дебілоїдами» після гучного скандалу з Yaro

Невістка Кернеса назвала українців «дебілоїдами» після гучного скандалу з Yaro

Невістка померлого екс-мера Харкова Геннадія Кернеса Юлія Привалова назвала політику українських магазинів «дебілоїдною», а її прихильників «крикливою та розлюченою меншістю». Це пов’язано зі скандалом, який виник у жовтні, коли дівчина опублікувала українофобський анекдот під своїм фото на тлі Кремля.
«Це дебілоїдна політика радикально налаштованої меншості, яка дуже криклива, розлючена, ведена, керована… Вони уявили, що можуть руйнувати і знищувати не тільки бізнеси інших людей, а й самих людей», – написала підприємниця.


Юлія та Данило Привалови

Вона також написала, що ситуація зламала її дух і справу всього життя, а «винуватцям» порадила «лікуватися, розвиватися та рівнятися на співгромадян, які, на відміну від них, є патріотами не на словах».

Юлія переконана, що її опонентам важливо закрити бізнес Yaro, а дівчину довести до сліз.Історія Юлії Привалової у соцмережах

Бізнесвумен також підкреслила, що вона не втратила своєї клієнтури, оскільки споживачі, які обирали солодощі від ТМ Yaro, продовжують робити це і зараз.

Скандальний анекдот у пості Юлії Привалової
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий