Главная / Новости / Общество / Наука / Неземна цивілізація незабаром зв’яжеться з нами

Неземна цивілізація незабаром зв’яжеться з нами


У Чумацькому Шляху існує позаземна життя, яка здатна вийти на контакт із землянами, вважають вчені.

Американські астрологи заявили, що в Чумацькому Шляху існує інопланетна цивілізація, яка здатна вийти на контакт із землянами. Повідомляється, що вчені Луїс Анкордоки, Сусанна Вебер, Хорхе Соріано модифікували рівняння Дрейка, яке являє собою рівність, з однієї сторони якого перебуває твір семи множників, а з іншого — число позаземних цивілізацій.У підсумку вони заявили, що в межах десяти кілопарсеків від Сонця, що порівнянно з радіусом диска Чумацького шляху, знаходиться як мінімум одна інопланетна цивілізація, у розпорядженні якої є доступні для комунікації з Землею кошти.

Раніше експерти припускали, що інопланетяни не будуть сильно відрізнятися від нас зовнішнім виглядом. Вони впевнені, що і на позаземну цивілізацію діє теорія природного відбору, в результаті якої починає домінувати найсильніша з видів життя. Цілком можливо, вони будуть мати стільки ж кінцівок, очей, і навіть дихати азотом.

На думку вчених, готуються до запуску космічні обсерваторії TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite) і JWST (James Webb Space Telescope) дозволять перевірити висновки роботи, однак точних дат назвати не змогли.

«Знай.uа«

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.