Німеччина та США діятимуть разом у питаннях безпеки України, – Шольц

Німеччина та США діятимуть разом у питаннях безпеки України, – Шольц

Німеччина та США «єдині» в питаннях оцінки того, що відбувається в Україні, і того, що потрібно робити, заявив канцлер ФРН Олаф Шольц. Він запевняє, що німецька влада працюватиме разом з американською й надаватиме підтримку Києву.
Про це Шольц заявив 26 червня в перерві між першим і другим засіданнями лідерів країн Великої сімки, передає «Укрінформ«. Нагадаємо, що зустріч у форматі G7 проходить у Баварських Альпах, а заходи продовжаться до 28 числа.


«Можу дуже чітко заявити: Німеччина та США завжди діятимуть разом у питаннях, що стосуються безпеки України. Так було спочатку, так буде й надалі – у тісній співпраці та координації», – запевнив канцлер ФРН.

Він додав, що країни G7 також як НАТО та ЄС від самого початку об’єдналися навколо підтримки України.«Можна з упевненістю говорити, що Путін не розраховував, що його постійним головним болем стане широка міжнародна підтримка України, а також мужність та непохитність українців у захисті їхньої держави й демократії», – сказав канцлер. Він зазначив, що ракетні удари по Києву (які відбулися вранці 26 червня) доводять це.

Країни G7, як заявив Шольц, стоять на боці України в захисті суверенітету, демократії, права на визначення власного шляху.

«Україна та російська агресія будуть важливою темою, але не єдиною», – сказав глава німецького уряду, маючи на увазі теми саміту Великої сімки.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий