Німецька авіакомпанія змінила графік рейсів до України: бояться залишатися в країні на ніч

Німецька авіакомпанія змінила графік рейсів до України: бояться залишатися в країні на ніч

Велика німецька авіакомпанія Lufthansa змінила графік своїх нічних авіарейсів до України. Причина, яку назвали пасажирам, – екіпаж не може залишатися в країні на ніч через «політичну ситуацію». Йдеться про можливий повномасштабний напад Росії на Україну.
Про це повідомляє видання «Європейська правда». Як розповіла журналістам Любов Цибульська, яка мала вилетіти з Німеччини 22 січня о 22.00, рейси переносять на ранок. Таким чином екіпажу не доведеться ночувати у Києві.


«Не дозволяємо своїм екіпажам залишатися на ніч через політичну ситуацію в Україні», – процитувала вона пояснення працівників авіакомпанії. Також інформацію підтвердила екснардепка Вікторія Войцицька в Facebook, яка також мала повернутися до України цим рейсом.

Замість 22 січня виліт перенесли на 23 січня (6 ранку). При цьому можливі витрати через затримку рейсу та необхідність шукати місце для ночівлі не компенсували, пояснила політик. А ось Цибульській витрати на готель компенсували.Рейс перенесли

«Як нам у літаку ще раз повторили, «ми не можемо залишатися на ніч в Україні через політичну напругу». І це не паніка, а констатація нових реалій», – додала Войцицька в соцмережі.

До речі, про можливий військовий напад говорять представники урядів США, Великої Британії, Польщі та інших країн. Також таку небезпеку визнали й у Єврокомісії. Проте рішення про перенесення рейсів компанії ухвалюють самостійно.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий