Як пишуть ЗМІ, поставки озброєння можуть відкласти аж до листопада – грудня. Відомо, що мовиться точно про місяці затримок.

Система Iris-T буде готова не раніше ніж у листопаді

Система Iris-T, надання якої анонсував канцлер Шольц, може бути готова не раніше за листопад або навіть грудень. Раніше Iris-T була замовлена Єгиптом, який тепер має відмовитись від неї на користь України.«Заглох» обмін бронетехнікою між греками та німцями

Загальмував і обмін бронетехнікою між Грецією та Німеччиною. Німці мали передати грекам 50 БМП Маrder, а Афіни, відповідно, доправити в Україну старіші моделі БМП-1.

Проте Греція може доправити в Україну свою бронетехніку, яка до того ж розміщена на різних островах, лише тоді, коли отримає готові до використання німецькі відповідники. За попередніми прогнозами, це може статись восени або навіть взимку.

Є проблеми із РСЗВ Mars II

Виникли труднощі й з переданням реактивної системи залпового вогню Mars II. Проте, пишуть ЗМІ, є проблеми з їхнім функціонуванням. Також вони не можуть стріляти американськими та британськими боєприпасами, отож доведеться міняти програмне забезпечення.