Суббота , Апрель 29 2017
Главная / Новости / Украина / ОБСЄ вияснила скільки платили мітингарям під НБУ
...

ОБСЄ вияснила скільки платили мітингарям під НБУ

Учасники мітингу під Національним банком України розповіли спостерігачам ОБСЄ, що за участь у демонстрації їм заплатять суму, що дорівнює в еквіваленті 10 доларам США.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 14 листопада.


У Києві члени Місії спостерігали за масовим зібранням поряд з будівлею Національного банку України, яке було організоване політичною партією «За життя». За їх даними на мітингу були присутні близько 1 200 осіб (70 % з яких — літні жінки).

Протестувальники тимчасово заблокували вулицю перед будівлею банку. Члени Місії бачили, що край натовпу стояли приблизно 20–30 молодих чоловіків у цивільному одязі, які зупиняли людей, що намагалися залишити демонстрацію, і запитували їх, куди ті прямують. Ці молодики також зупинили спостерігачів, заявивши, що вони є членами «групи швидкого реагування» політичної партії «За життя».

Читайте также на NewNews:   Ну уж вот кому нужно молчать «в тряпочку», так это Гройсману. Молчи,подонок, и не позорься!, — Кучеренко

Два демонстранти порізно розповіли спостерігачам, що за участь у демонстрації їм заплатять суму, що дорівнює в еквіваленті 10 доларам США.

Источник: «УП«


Также читайте на NewNews