Очевидець вибухів у Кабулі розповів про пекло в аеропорту: я бачив кінець світу своїми очима

Очевидець вибухів у Кабулі розповів про пекло в аеропорту: я бачив кінець світу своїми очима

В аеропорту Кабула прогриміли кілька вибухів 26 серпня. В результаті терактів вбито 90 осіб, а 150 отримали поранення.
Один з очевидців того, що відбувається — колишній співробітник 8 групи з розвитку зі спеціальною імміграційною візою в США розповів, що бачив кінець світу, передає Reuters.


Чоловік розповів, що він з багатьма іншими людьми намагався сісти на літак в аеропорту Кабула, який надіслали для евакуації противників Талібану.

Колишній співробітник служби США повідомив, що він простояв у черзі біля воріт аеропорту близько 10 годин. О 17.00 пролунав перший, потужний вибух.
«Немов хтось виривав землю з-під моїх ніг; на мить мені здалося, що у мене розірвані барабанні перетинки, і я втратив слух», — розповів чоловік.

За його словами, побачене шокувало, адже в повітря від вибуху піднялася величезна кількість тіл.

«Я бачив тіла і частини тіл, що летять в повітрі, як торнадо, що забирає пластикові пакети … в повітря. Я бачив тіла, частини тіл, літніх і поранених чоловіків, жінок і дітей, розкиданих на місці вибуху. Неможливо побачити кінець світу в цьому житті, але сьогодні я бачив кінець світу, я був свідком його на власні очі», — додав очевидець.

 

Нагадаємо, під час одного з вибухів загинули 11 морських піхотинців США і один військовий медик. Ще 15 американських військових отримали поранення різної тяжкості.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий