Окупанти готують наступ на трьох напрямках, Росія шукає «добровольців» для війни проти України – Генштаб

Окупанти готують наступ на трьох напрямках, Росія шукає «добровольців» для війни проти України – Генштаб

Російські окупанти готують наступ на трьох напрямках. Йдеться про Слобожанський, Донецький та Луганський.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на ранок 2 квітня. Також Росія шукає добровольців, які готові воювати проти України.


  • Так, Збройні сили Російської Федерації здійснюють відведення військ на окремих напрямках, ймовірно, з метою посилення угруповання окупаційних військ для подальшого ведення наступальних дій на Слобожанському, Донецькому та Луганському напрямках.
  • Ворог активізував роботу з так званими «добровольцями». Першого квітня цього року, Міністерством оборони РФ було ухвалено рішення про проведення воєнних зборів з резервістами з 4 квітня по 23 травня 2022 року.
  • Разом з тим, активізовано роботу щодо залучення підрозділів російських військ, які базуються на території Придністровського регіону Республіки Молдова для проведення провокацій та демонстраційних дій на кордоні з Україною. Відзначено передислокацію російських військ та підрозділів так званої придністровсько-молдавської республіки з метою підготовки до ведення демонстрації готовності до наступу та, можливо, бойових дій проти України.
  • На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує вчиняти протиправні дії та, в порушення норм міжнародного гуманітарного права, вдається до викрадення місцевих жителів, обстрілів житлових кварталів населених пунктів, мінування об’єктів цивільної інфраструктури, пограбувань та мародерства.
  • Противник продовжує зазнавати суттєвих втрат у Луганській області. Так, у місті Алчевськ, до місцевої лікарні з району ведення бойових дій поблизу населеного пункту Попасна надійшло близько 30 поранених окупантів-кадирівців. За наявною інформацією, загиблих окупанти залишають на полі бою. Водночас, за минулий тиждень, безповоротні втрати особового складу у підрозділах так званого 2 армійського корпусу склали близько 800 осіб.
  • Угруповання військ Збройних сил України на Донецькому та Луганському напрямках за добу відбили 9 ворожих атак. Наші воїни знищили 8 танків, 44 бойових броньованих машин, 16 одиниць автомобільної техніки та 10 артилерійських систем.
Зведення Генштабу ЗСУ на ранок 2 квітня.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий