Окупантів зупинили на всіх напрямках, армія РФ зазнає великих втрат – Генштаб

Окупантів зупинили на всіх напрямках, армія РФ зазнає великих втрат – Генштаб

Російські окупанти втратили наступальний потенціал і зупинені на усіх напрямках. Путінські терористи зазнають великих втрат і мають значні проблеми навіть із логістикою.


Про це сказано у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ, опублікованій у Facebook у четвер, 17 березня. За три тижні війни окупанти використали майже весь комплект крилатих ракет морського базування «Калібр» та оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер». Тому вороги почали обстрілювати об’єкти інфраструктури та житлові будинки іншою доступною зброєю.«Українські захисники завдали значних втрат підрозділам зі складу 252-го мотострілецького полку Західного військового округу, які ведуть бойові дії в районах міст Харкова та Ізюма. Втрачено до 30 відсотків особового складу, озброєння та військової техніки. Крім того, підрозділи сил оборони ліквідували командира 3-ї мотострілецької дивізії полковника Ігоря Ніколаєва.

Авіаційні підрозділи 960-го штурмового авіаційного полку 4-ї армії збройних сил РФ зазнали значних втрат. Морально-психологічний стан льотного складу є вкрай незадовільним. Продовжуються випадки подання рапортів на звільнення у зв’язку з небажанням брати участь у бойових діях на території України», – сказано в повідомленні.
На окупованому Донбасі окупанти змушені проводити мобілізацію, а на Херсонщину перекинули співробітників поліції з Краснодарського краю та окупованого Криму.

Російські солдати продовжують займатися мародерством, брати в полон та розстрілювати мирних жителів України, обстрілювати їхні автомобілі та перешкоджати руху гуманітарних колон для евакуації населення узгодженими «зеленими коридорами». Окупанти намагаються залякати українців у зайнятих раніше містах та продовжують викрадати представників місцевої влади.

Війська РФ продовжують тримати в облозі Маріуполь. «Ворог перейшов до тотального знищення об’єктів цивільної інфраструктури, житлових будинків та об’єктів життєзабезпечення, чим створює передумови для поглиблення гуманітарної кризи в місті», – повідомили в Генштабі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий