Главная / Новости / Общество / “Отруєний нітратами”: в Україні заборонили скандальний російський фільм

“Отруєний нітратами”: в Україні заборонили скандальний російський фільмСкандально відомий російський фільм “Матильда” заборонили до прокату в Україні

Як заявив член експертної ради при Держкіно книговидавець Дмитро Капранов, фільм заборонили через те, що в його виробництві бере участь музикант, який який знаходиться в “чорному списку”. Капранов порівняв цього музиканта з нітратами, який робить кавун отруйним.“Ось зараз ми не дозволили прокат “Матильди” за формальними критеріями. Там музикант, який там всю цю справу робив. Він в “чорному списку”. Наші глядачі можуть запитати: як так, всього лише музикант, а ви забороняєте. А у відповідь я можу сказати: ви готові купувати на базарі кавуни з нітратами? Так, там є вітаміни, але там є і нітрати. Ці люди з “чорного списку” – це нітрати, вони є, значить, продукція вважається отруйною”, – пояснив Капранов.

Читайте также на NewNews:   Цены на фрукты в Украине и мире: кто платит больше

Нагадаємо, напередодні 39-річний житель Ірбиту Денис намагався влаштувати теракт в кінотеатрі, тому що був незадоволений планом показувати фільм «Матильда». Він заїхав на вантажівці з газовими балонами в будівлю кінотеатру «Космос» в Єкатеринбурзі.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram