Главная / Новости / Мир / Парламентарії Канади у вишиванках приймають санкції проти Кремля (відео)

Парламентарії Канади у вишиванках приймають санкції проти Кремля (відео)

Канадські парламентарі та урядовці вбралися в український національний одяг.

Як передає кореспондент Укрінформу, вишиванку одягли п’ятеро федеральних міністрів та глава уряду Джастін Трюдо.Міністр у справах ветеранів Кент Хер у вишиваній сорочці відповідав на запитання опозиції під час години запитань до уряду у парламенті, що транслювалося на всю країну. За словами депутата Бориса Вжисневського, це стало першим подібним випадком в історії Канади.

Читайте также   В России мужчина 9 мая взорвал гранату в своей руке. Видео

Окрім міністрів, в український одяг вбралися кілька десятків депутатів від різних партій. У вишиванках вони були присутніми і на засіданні парламенту.

Після засідання міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд, міністр працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та праці Марі Анн Мигайчук, міністр громадської безпеки Ральф Гудейл та міністр у справах ветеранів Кент Хер разом із десятком депутатів від Ліберальної партії у вишиванках виконали куплети з української пісні «Взяв би я бандуру».

Читайте также   Лукашенко подписал закон, который позволяет силовикам стрелять по митингующим

Відео дійства опублікували на сторінці спільноти Россия24: “Це не парламент Канади! Це якест гніздо бандерівщини” – йдеться у повідомленні.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий