Перемога Макрона на президентських виборах у Франції стала ударом для Путіна – СNN

Перемога Макрона на президентських виборах у Франції стала ударом для Путіна – СNN

Переобрання президента Франції Еммануеля Макрона на другий термін стало ударом для глави РФ Путіна, який розв’язав в Україні війну. Очевидно, що президент країни-агресора сподівався на перемогу ультраправої суперниці Макрона Марін Ле Пен.
Біля керма держави Макрон продовжуватиме протистояти агресивній політиці Путіна і шукатиме нових шляхів для накладання санкцій. Про це йдеться у статті американського журналіста Девіда А. Андельмана на CNN.


За словами журналіста, французи обрали «безпечну золоту середину, а не полум’яного вкрай правого кандидата», який пообіцяв суспільству зблизити Францію з Росією.

«Франція Ле Пен шукала б шлях до примирення з Росією, яка є вигнанцем для більшої частини вільного світу, і дивилася б усередину себе, усуваючись від Європи», – йдеться в матеріалі.
У той же час Еммануель Макрон продовжуватиме боротися з агресивною політикою Москви. Зокрема, журналіст пише, що президент не дозволить РФ вийти з-під впливу будь-яких нових енергетичних санкцій, які можуть бути накладені у найближчому майбутньому.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий