Перша леді Зеленська «пофліртувала» з відомим актором, поки чоловік править країною

Перша леді Зеленська «пофліртувала» з відомим актором, поки чоловік править країною

До виборів 2019 року мало хто знав Олену Зеленську – дружину відомого коміка, автора і актора студії «Квартал 95» Володимира Зеленського. Але з початку президентських перегонів преса і соцмережі зосередили свою увагу на постаті Олени. А коли її чоловік виграв вибори, ЗМІ, здається, дізналися все про нову першу леді і ретельно перемили кісточки.
Що стосується самої першої леді, то вона дуже непублічна, проте в день інавгурації в Instagram таки з’явилася її сторінка. І треба сказати, що підписники назбирались блискавично – станом на 25 травня їх кількість складає вже майже 500 тисяч. На сторінці вже з’явилися перші фотографії – більшість з церемонії інавгурації, але є і більш свіжі.


 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Стас Боклан дав декілька порад по догляду за «світлим» волоссям😊 #лігасміху #лигасмеха

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)Так, нещодавно з’явилося фото, на якому новоспечена перша леді відображена в глядацькому залі «Жовтневого палацу» в Києві. Схоже, дружина нового президента відвідала черговий концерт «Ліги Сміху». А в цей раз перша леді поділилася милим знімком з гримерки, на якому вона позує з відомим українським актором Станіславом Бокланом. Схоже Олена і Стас ведуть веселу розмову, поки їй роблять укладку.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#лігасміху #лигасмеха

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Треба сказати, що фоловери першої леді не залишили без уваги її фотографію з концерту і почали активно коментувати і лайкати. Деякі порівняли Олену Зеленську з британської герцогинею Кейт Міддлтон, а інші називають найкрасивішою першої леді в історії нашої країни.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий