Зеленський наголосив: світ – сильніший за військових Володимира Путіна. Український лідер зауважив, що спеціально акцентував на військових, адже знає, що в Росії є різні позиції.Зокрема, військових, бізнесу, громадянська. За словами Зеленського, навіть у громадянській позиції є розкол. Росіяни дивляться телевізор. Люди живуть в інформаційному просторі, який для них сформували військові з адміністрації президента.

Зеленський зауважив: дуже не хотілося б, щоб рішення щодо дипломатії, Європи, НАТО, незалежності України, ядерної зброї залежали від команди, яка «народилася, живе і помре у військовій формі».
Український лідер нагадав: є рішення, які приймають «у костюмах», дипломати. Військові у сучасному світі не мають наступати.

Питання в нерішучості світу. Весь світ повинен знати, що він запізнився з цією політикою. І питання не в тому, що хтось гарно ставиться до України чи погано,
– наголосив Зеленський.

Він зауважив, що впевнений: більшість народів та лідерів гарно ставляться до України. Однак ніхто не розраховував, що у сучасному світі людина може поводитися, як звір.

Зеленський наголосив: те, що країни запізнилися, їм каже їхній народ. Люди у різних державах виходять на вулиці своїх міст та підтримують Україну.