Подоляк озвучив основну мету України на переговорах з РФ: це не двосторонній договір

Подоляк озвучив основну мету України на переговорах з РФ: це не двосторонній договір

Головна мета України на переговорах із країною-агресором Росією про припинення війни полягає у тому, щоб здобути не лише мир, а й уникнути подібних війн у майбутньому. Від позицій, озвучених за результатами переговорів у Стамбулі, Київ також не має наміру відходити.
Про це заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю Тиграну Мартиросяну. Водночас він сказав, що Україна й надалі готова давати бій окупантам.


Він наголосив, що йдеться не про двосторонній мирний договір із Росією.

«Ми хочемо мати конкретну формулу, що за столом переговорів сидить Україна, сидить країна-агресор – Російська Федерація, а поруч з Україною – країни, які гарантуватимуть взяті на себе Росією зобов’язання про ненапад перед Україною та цими країнами-гарантами», – сказав Подоляк.
Він пояснив, що Україна хоче отримати формульне рішення: «і можливості для припинення війни, і недопущення подібних війн у майбутньому«.

За його словами, якщо Україна не отримає міжнародних гарантій безпеки, то Росія уже «через рік, через два знову полізе на чиюсь територію».

Подоляк також зазначив, що питання територіальної цілісності й суверенітету залишаються для України непорушними.

Говорячи про переговори під час обстрілів українських міст, радник голови ОПУ зазначив, що їх необхідно проводити аби припинити війну на своїх умовах і з найменшими втратами серед цивільного населення.

Поступливості РФ на переговорах, за словами Подоляка, можуть сприяти протестні настрої, які наростають у Росії на тлі економічних втрат через міжнародні санкції.

Україна ж готова продовжувати давати бій окупантам на фронті, оскільки військові перемоги дозволяють виступати з позиції сили на переговорах.

«Якщо в нас вийде вкотре довести, що російська армія – це рудимент, безкорисний інститут, тоді ми отримаємо чудову можливість довести, що Росія як держава має припинити диктувати якісь умови у світі«, – наголосив Подоляк.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий