Главная / Новости / Поляки придумали, як позбутися заробітчан (Відео)

Поляки придумали, як позбутися заробітчан (Відео)Українському зварювальнику, який офіційно працював у Польщі, не доплатили близько 200 тисяч гривень (25 тис. злотих)

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

«Я звертався безпосередньо до самого керівника. Він спочатку говорив, що він віддав ті кошти тому, у кого я працював. А той поїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що це вже не з’ясується. Коли той приїхав з Франції, я під’їхав до нього додому, а він каже, «І мені не доплатили», — розповів українець.

 Також уточнюється, що за роботу з монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще в січні-травні 2017 року, українцю не виплатили понад 8 тис. злотих (близько 64 тис. грн).

«В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об’єктів їм не доплатили третину — 17 тис. злотих. Це 136 тис. грн. Працівники з труднощами зібрали гроші, щоб повернутися в Україну», — йдеться в матеріалі.

Читайте также на NewNews:   8 продуктов, которые диетологи категорически не рекомендуют есть на завтрак

У робочих урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав в офіс фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

«У договорі йдеться дійсно про надання протоколу виконаних робіт. Але хто повинен був його пред’явити, Ярославу наймачі і не думали розтлумачити», — пише видання.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката і справа — 6 тис. злотих (48 тис. грн.). Незалежно від результату справи, він збирається повернутися в Україну, де у нього сім’я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram