Порошенко виступив із першою заявою після прибуття в Україну. Фото і відео

Порошенко виступив із першою заявою після прибуття в Україну. Фото і відео

П’ятий президент України Петро Порошенко, який у понеділок, 17 січня, прибув літаком із польської Варшави до київського аеропорту «Жуляни», заявив про незаконність спроб не пустити його в країну і виступив із полум’яною промовою перед українцями.
Напередодні стало відомо, що нардепа не затримуватимуть, про що раніше говорили його адвокати. Проте біля стійки паспортного контролю політика зустріли слідчі Державного бюро розслідувань та намагалися забрати в нього паспорт.


«Дорогі друзі, у нас на сьогоднішній день відбувається зараз недопуск мене як громадянина України на територію держави. Нас на сьогоднішній день вже понад 10 хвилин прикордонники не допускають, без пояснення будь-яких причин, під приводом якоїсь перевірки не допускають на територію України. Я думаю, що це провокація, яка підбурює до масових акцій, і ми закликаємо прикордонників забезпечити моє конституційне право, як громадянина України, про доступ на територію України», – заявив Порошенко журналістам, які зібралися в будівлі.

«Зараз йде пряма трансляція. Можете мені пояснити причини? Ви не допускаєте мене на територію України. Адже я не можу силою діяти», – продовжив він, звернувшись також до керівництва Державної прикордонної служби.Порошенко виступив перед українцями

Далі п’ятий президент вийшов з аеропорту до українців, які зібралися на його підтримку, і пояснив те, що відбувається.

«Ми тут не для захисту Порошенка, а для захисту України. Я дуже люблю та поважаю свою «Європейську солідарність», люблю «Справу громад», люблю «Братів по зброї». Але дуже важливо, що сьогодні з нами представники інших політичних демократичних сил. Щойно правоохоронці, частина яких були переодягнуті у форму прикордонників, намагалися не допустити мене в Україну. Вони забрали мій паспорт, пояснювали це тим, що мають установити мою особу. Вони нібито мали великий сумнів, що я і є Порошенко. Вони інопланетяни, бо мене не впізнали! Звичайний паспорт перевіряли понад 15 хвилин, розробляючи сценарій недопуску. Так сильно на нас чекали. Ситуацію нам вдалося вирішити лише завдяки тому, що у складі пасажирів рейсу була велика кількість журналістів. Я хочу подякувати Севгіль Мусаєвій, головному редактору «Української правди», Соні Кошкіній, головному редактору LB.ua, журналістам Reuters, Франс Прес, ВВС,» – підкреслив політик.

Порошенко заявив про незаконність дій прикордонників

«Всі свої зусилля вони направили не на стримування російської загрози, а на боротьбу з опозицією, вибіркове правосуддя, руйнування верховенства права», – озвучив Порошенко.

Він додав, що затримання не відбулося завдяки тому, що правоохоронці «злякалися масовки».

«Зараз я йду на суд. І там дамо їм бій, як Путіну у 2014-2015 роках. Усіх чекаю під судом», – закінчив нардеп.

Зазначимо, в той же час телеканал «Рада» помилково повідомив про те, що ДБР вручило Порошенку підозру у державній зраді.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий