Порошенко звернувся до українців: влада не бачить, що світ змінився. Відео

Порошенко звернувся до українців: влада не бачить, що світ змінився. Відео

Після вторгнення Росії до Казахстану безпекова ситуація для України суттєво ускладнилась, і це вимагає негайних скоординованих дій спільно із союзниками. І опозиція готова підставити плече владі задля збереження України.
Про це у відеозверненні сказав п’ятий президент, лідер «Європейської Солідарності», який перебуває у Брюсселі.


«За останні три тижні, коли Зеленський дуже напружено відпочивав: спочатку в Гуті з Єрмаком, потім у Буковелі з Коломойським, потім знову в Буковелі з Єрмаком, він нібито не помітив, що світ змінився. Росія вдерлася до Казахстану, так само як і колись Радянський Союз вдерся до Угорщини, вдерся до Чехословаччини. Це сприяло перетворенню світу в двополюсний, а Радянського Союзу і Росії в посилену авторитарну державу, яка насаджує авторитаризм в цих країнах», – вважає Порошенко.

Політик наголосив на тому, що наразі загрози для України значно зросли.«Україна сьогодні має захиститись. Захиститися як від військового вторгнення, так і від впливу Росії. Україна зараз потребує рішучих і спільних дій. І тому дивує, коли з питання України збираються парламенти всього світу для того, щоб спільно виробити рішення, які допоможуть Україні, які допоможуть Європі і світу, а єдиний парламент, який не збирається з українського безпекового питання – це Верховна Рада України», – зазначив Порошенко.

Він закликав до об’єднання заради порятунку країни всі патріотичні сили.

«Ми готові допомагати владі. Ми готові давати свої думки і свої поради. Ми готові підставити плече, якщо треба. Ми готові взяти під руки, якщо треба. Ми готові навіть пересувати ноги, якщо їх ноги не йдуть в європейському напрямку. Все це ми готові робити для того, щоб допомогти Зеленському, бо він – президент. І в його немічних руках є булава. А як кажуть – до булави треба ще й голови», – заявив Порошенко.

Він запевнив, що очолювана ним політична сила підтримає усі ініціативи, які допоможуть посилити оборонний потенціал держави та будуть спрямовані на рух України в європейському напрямку.

«Безумовно, що ми як відповідальна державницька партія будемо працювати на об’єднання держави. Будемо підтримувати всі ініціативи, які будуть спрямовані на те, щоб посилити оборонний потенціал нашої держави і європейський рух нашої країни, як ми це завжди робили», – резюмував Петро Порошенко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий