Пост про військових-геїв «підірвав» мережу: «спочатку походіть в формі, а потім говорите про сім’ю і церкву»

Пост про військових-геїв «підірвав» мережу: «спочатку походіть в формі, а потім говорите про сім’ю і церкву»

Нещодавно в мережі з’явилося відео, де чинний військовослужбовець, який є відкритим геєм, цілує свого хлопця. Відео швидко поширилося по різних групах і його прокоментував командир відділення у 21-й окремому мотопіхотному батальйоні «Сармат» Сергій Гнезділов.
Свою думку він висловив в посаді в Facebook.


«Шановні традиціоналісти. Спочатку підіть походіть в цій формі, в цих бєрцях, а потім поговоримо про сім’ю, церкву, і що вас там ще бентежить. Замість того щоб обговорювати військових, які зразково виконують свої обов’язки, краще йдіть служити, покажіть як треба», — написав Гнезділов.

Він підкреслив, що цивілізований світ цивілізовано реагує на подібні речі. Тим більше, що такі люди захищають нас.
«Армію ганьбити може наркоман/алкоголік по формі. Про це чомусь мовчать, уникають, говорять про це десь на кухнях. Армію ганьбить корупціонер, завдяки якому вона їздить на гі*ні та гі*ном воює», — зазначив військовий.

Гнезділов також написав, що, на його думку, в тому, що двоє чоловіків цілувалися немає нічого аморального. І Україна повинна бути демократичною країною, де захищені права людини, які гарантовані конституцією.

«Поважаю його за те, що він не мовчить про те, ким він є. Тому що це не проблема, це не те, з чим треба боротися. Нехай цілуються. І ви цілуйтеся з тими, кого любите. Любов — це прекрасно» — додав Гнезділов.

Пост про військових-геїв "підірвав" мережу: "спочатку походіть в формі, а потім говорите про сім'ю і церкву"

Військовослужбовець цілує хлопця (скріншот з відео)

Користувачі мережі прокоментували його пост.

  • Йшов 21-й рік 21-го століття, свята інквізиція не могла заспокоїтися. Яка різниця, хто з ким спить? Головне, щоб висипалися;
  • Кожен проживає своє життя і яке кому діло до цього? А хто більше всіх кричить про традиційні цінності, то, як правило, сам їх порушує.
  • Прекрасна антирашистська пропаганда, як на мене. В нас не тільки хлопчиків розпинають, дітей їдять, за кожним кущем по бандерівцю, а ще й в армію гейропа вже прийшла. Хороший удар по їх скрепах. Хай гостро відчувають, що ми не один народ, щоб там не говорив їх цар-маніяк. З ким сплять воїни — не моя справа. Моя справа дякувати за мій захист і трясти по можливості владу, щоб вона створювала максимальні умови (чого вона не робить) для того, щоб армія була ефективною. Це мене набагато більше турбує;
  • У нас тільки ненависть вітається. А любов то соромно.
  • Серед військових, близько 5% геї. Нехай хвилюються про це. А скільки бі, одному Дідові морозу відомо!
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий