Повітряний простір чотирьох європейських країн порушив невідомий літак

Повітряний простір чотирьох європейських країн порушив невідомий літак

Пілот приватного літака не відповідав на радіозапити і пролетів з Угорщини до Болгарії.
Невеликий двомісний літак Beechcraft увечері 8 червня влетів у повітряний простір Угорщини, Румунії, Сербії та Болгарії. Літак послідовно перехоплювали угорські та румунські ВПС, а також американські літаки F-16 із румунської авіабази НАТО.


Про це повідомляє видання digi24.

Двомоторний літак Beechcraft, приналежність якого не вдалося розпізнати, перетнув на малій висоті повітряний простір чотирьох країн Європи. Літак піднявся у повітря в Угорщині в районі Дебрецена приблизно о 17:30 без схваленого плану польоту та без увімкненого транспондера.У повітряному просторі країни його супроводжували два літаки угорських Військово-повітряних сил (ВПС), у Румунії — літаки румунських ВПС, а також американські літаки F-16  із румунської авіабази НАТО.

Близько 19:00 літак протягом двох хвилин перетинав повітряний простір Сербії, а потім залетів до Болгарії.

За інформацією видання, на борту повітряного судна перебували двоє людей. При цьому пілот не відповідав на радіозапити і на візуальні сигнали, що передавались військовими літаками, які його супроводжували. Водночас літак не демонстрував ворожої чи небезпечної поведінки.

У румунському Міноборони додали, що в даний час болгарська влада вивчає зону останньої відомої позиції літака для його ідентифікації та з’ясування деталей.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий