ППО, засоби боротьби з дронами і 16 мільйонів фунтів гуманітарної допомоги: Сунак «привіз» до Києва новий пакет допомоги

ППО, засоби боротьби з дронами і 16 мільйонів фунтів гуманітарної допомоги: Сунак «привіз» до Києва новий пакет допомоги

Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак під час візиту в Україну привіз нашій країні новий пакет допомоги. Він включає протиповітряну оборону, засоби для боротьби з дронами та 16 мільйонів фунтів гуманітарної допомоги.
Про це повідомляє Sky News. Загальна ціна пакету 50 мільйонів фунтів стерлінгів.


«Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак оголошує про нову протиповітряну оборону для України під час першого візиту до Києва, пакет вартістю 50 мільйонів фунтів стерлінгів включає 125 зенітних знарядь та технології для протидії іранським безпілотникам», – сказано у повідомленні.

Крім того, Великобританія надасть Україні десятки радарів та засоби радіоелектронної боротьби з дронами.
«У той час як ЗСУ вдається відтіснити російські сили на землі, громадянське населення зазнає жорстокого обстрілу з повітря. Сьогодні ми надаємо нові засоби протиповітряної оборони, включаючи зенітну зброю, радари та засоби боротьби з безпілотниками, а також посилюємо гуманітарну підтримку перед зимою на загальну суму більше 16 мільйонів фунтів», – заявив Сунак.

Зокрема, 12 мільйонів фунтів буде надано на реагування Світової продовольчої програми, ще 4 мільйони – для Міжнародної організації з міграції. Кошти підуть і на ремонт критично важливої інфраструктури України, у тому числі шести мостів та двох житлових будинків.

«Ці засоби допоможуть забезпечити генератори, притулок, ремонт водопроводів та мобільні медичні клініки», – пояснили у британському уряді.

Також стало відомо, що в Україну буде відправлено досвідчених армійських медиків та інженерів для надання спеціалізованої підтримки.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий