Приходько: чому в РФ немає українських шкіл, а в нас має звучати Лепс? Російська мова — це апендицит, який…

Приходько: чому в РФ немає українських шкіл, а в нас має звучати Лепс? Російська мова — це апендицит, який…

Співачка Анастасія Приходько висловилася про своє ставлення до російського мови
Свій коментар вона дала в інтерв’ю «Крим.Реалії»


Співачка впевнена, що ця мова є для України «апендицитом, який потрібно викинути».

«Якщо б ми об’єднувалися і боролися за українську музику, за українську мову, за українське кіно, то російська мова сам би відпало. Нам не потрібна ця прихильність. Її треба відрізати, як апендицит, і викинути», — зазначила вона.
анастасія приходько

Інтерв’юер уточнив, що в Британії американський англійська не є власністю країни, так як австралійський англійська, але співачка таку думку тут же відповіла:

«Тоді чому в Росії не звучить киргизька музика на радіо? І немає українських шкіл? Чому у нас має звучати Григорій Лепс? Я за те, щоб було більше європейських музикантів, більше американських. Так, ми з вами зараз розмовляємо російською мовою, як і багато – це і є та проблема, яка почалася з моменту незалежності України. Треба було ще тоді боротися за це в школах, в університетах», — впевнена співачка.

приходько

Раніше українська письменниця Оксана Забужко закликала українців виправдовуватися за свою україномовність.

«Ви в своєму праві, і нічого не треба доводити – це ваш будинок, і це ваша мова: та сама, за яку ще недавно розстрілювали, а зовсім недавно, вже на нашій пам’яті – сміялися», — нагадала вона.

А для тез, хто не згоден з цією думкою вона зробила окрему пропозицію:

«А кому це (українською мовою — ред.) не подобається — ну так ніхто тут силою не тримає: світ широкий, рейсів з України багато, он у Борисполі, кажуть, новий термінал відкривають — які проблеми, щасливої дороги і гарного літа!», — уклала вона.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий