Пропагандисти Путіна «спіймали» на Донбасі «українського агента»

Пропагандисти Путіна «спіймали» на Донбасі «українського агента»

Влада терористичної організації «ДНР» затримала нібито «агента української розвідки», причетного до підриву машини начальника «Народної міліції республіки» Дениса Синенкова. Заявляють, що він розкрив «плани Києва» щодо силового захоплення Донбасу.
Про це повідомили пропагандистські пабліки, зазначивши, що ці так звані плани включають наміри ЗСУ «задіяти всю ударну міць та планують масований артобстріл». Крім того, «агент» нібито розкрив схему, за якою з України перевозили на Донбас зброю та вибухівку.


У "ДНР" затримали нібито "агента української розвідки"

Також затриманого допитали в ефірі одного з пропагандистських каналів, де він розповів, що вербував людей для скоєння терактів – нібито українські військовослужбовці, зокрема, планували розміщувати саморобні бомби на мостах та вокзалах у «ДНР».

Варто зазначити, що пропагандисти заявили, що затримання «диверсанта» сталося в четвер, та це чомусь не допомогло «ДНРівцям» уникнути «підриву» автомобіля Синельникова, який відбувся лише у п’ятницю – що дає підстави припускати, що ця історія є черговим фейком пропагандистів.Як, до речі, сам підрив автомобіля. Оскільки раніше з номерами з підірваного УАЗу їздив позашляховик Land Cruiser. Окупант просто «пошкодував» свій автомобіль для створення фейку.

Раніше з номерами із підірваного УАЗу їздив позашляховик Land Cruiser

Пізніше в Telegram Інсайдер UA підтвердили, що це «затримання» є обманом. Зазначається, що за останні п’ять років «агент» Антон Мацанюк не бував на території України. Натомість у 2016-18 роках він кілька разів перетинав кордон «республіки» з Росією. Чоловік є уродженцем Донецької області і пропуску через лінію розмежувань не має.

Мацанюк не бував на території України протягом останніх п'яти років

Нагадаємо: пропагандисти РФ активно поширюють дезінформацію щодо ситуації на сході України. Так, зокрема, фейками є масова евакуація населення з Донецька до РФ, потрапляння снаряда на російську територію, а також підрив підстанції «Правий сектор» до «ДНР».

Крім того, російські ЗМІ пишуть, що їм нібито стало відомо про плани наступу ЗСУ на Донбасі. Вони навіть опублікували карту, яка не відповідає дійсності, – раніше Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний запевнив, що Україна не планує наступальних операцій.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий