Главная / Новости / Аналитика / Статьи / Путін вторгнеться в Україну: “він не зупиниться”, загрозливий прогноз на 2019 рік

Путін вторгнеться в Україну: “він не зупиниться”, загрозливий прогноз на 2019 рік

Володимир Путін може зважитися на повномасштабне вторгнення на територію України

Подібний прогноз прописаний в масштабному звіті розвідувальної спільноти США щодо основних загроз, що стоять перед світом.Як відзначають розвідники США, масштабний напад Путіна на Україну в 2019 році є “операційно можливим, але не вірогідним”.

Путин

“Ми оцінюємо, що масштабний напад з боку Росії, або російських формувань є операційно можливим, але не імовірним в 2019 році”, – заявив глава Національної розвідки США Ден Коутс.

Розвідка США також зазначає, що напруга у відносинах між Києвом і Москвою в Азовському і Чорному морях буде продовжувати посилюватися, “тому що кожна зі сторін буде підтверджувати суверенні права і можливості дій на морі”.

Читайте также   Удешевление газа или плюс 60% к платежке. Какие варианты по тарифам для украинцев готовят власти

“РФ продовжить військову, політичну та економічну дестабілізацію України для того, щоб пошкодити зусиллям Києва по інтеграції в ЄС і посилення зв’язків з НАТО”, – запевняє Коутс, виступаючи з презентацією доповіді.

Дэниел Коутс

США впевнені, що перехоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці і затримка команд судів в листопаді 2018 роки демонструє готовність РФ обмежувати свободу навігації України в регіоні.

Крім цього, Володимир Путін готовий здійснювати політичний тиск на керівництво країни, особливо напередодні виборів в Україні в цьому році.

Читайте также   Банки начали снимать деньги с карт за долги по ЖКХ и штрафам: согласие клиента не требуется

“Кремль намагатиметься утримати і по можливості розширити свій вплив в країнах колишнього Радянського Союзу, які він вважає, належать до його сфери впливу”, – резюмував Коутс.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий