Путін живий? У Росії помітили тривожні дзвіночки. Відеофакт

Путін живий? У Росії помітили тривожні дзвіночки. Відеофакт

Події в Москві наштовхують на думку, що в Росії відбувається гібридний держпереворот. Причому, відсутність реакції президента Володимира Путіна викликає підозри щодо того, чи не його двійник керує країною.
Про це написав у своєму блозі на «Ехо Москви» кримський блогер Олександр Горний. «Занадто все нагадує 90-ті роки, тільки поки без військової техніки, стрільби та Лебединого озера. Я пам’ятаю події тих років, але у людей був шанс захистити себе і країну від того, що відбувається, нехай і ціною власного життя, був баланс сил. Зараз народ виявився у повному вакуумі і може розраховувати тільки на себе та свою сміливість», – підкреслив він.


Водночас Горний вказав на дивне мовчання Кремля в цій ситуації.

Володимир Путін
«Ми не бачимо реакції президента, прем’єра, керівників парламентських партій, вони просто зникли, а нам показують дивні протокольні фото й відео зустрічей не мають толком відношення до реальної дійсності. Може, Президента захопили, може, його мучать і катують? Може, у нас вже немає Президента і це мовчазний двійник?» – запитав блогер.

У той же час у мережі з’явилася ще одна версія того, що відбувається. Так, її озвучив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook вчений і блогер із Латвії Андріс Параудзінс. На його думку, незабаром буде оголошено про недієздатність Путіна.

«Причина – важкий ментальний розлад. Ось 19 серпня і оголосять. Не вірите? Тоді дивіться відео – дідусь просто заговорюється…» – написав він і виклав ролик.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий