Главная / Новости / Происшествие / П’яна оргія на кладовищі: як покарають безсоромних школярок

П’яна оргія на кладовищі: як покарають безсоромних школярокЧасто прогулюють школу, поводять себе жахливо, хоча й живуть у благополучних родинах – таку характеристику дали односельчани трьом дівчатам з Новояворівська (Львівщина), які влаштували нещодавно п’яний дебош на кладовищі.

15-річні школярки навчаються зараз у 10-му класі. Але «навчаються» – дуже гучно сказано, швидше числяться у списках. Вчителі запевняють, що практично їх не бачать на заняттях, хоча насправді кожна з них здібна. Дивує педагогів одне: як у таких зразкових, за їх словами, батьків можуть бути настільки невиховані і навіть цинічні діти.Але пояснення знайшли сусіди. Мовляв, мама однієї учасниці скандальної вечірки просто посеред могил вже давно працює та живе у Польщі, тому ймовірно виховання відбувається не на належному рівні. Батько також не додивився за донькою. Якраз у ту ніч він працював, і не знав, куди пішла дитина разом із подругами. Копи ж поставилися доволі лояльно до такої витівки – стверджують, що нічого кримінального у цьому не бачать:

Читайте также на NewNews:   У предстоятеля Киево-Печерской лавры проходят обыски

«Немає ознак вандалізму. Могила не ушкоджена. Вбачається неналежне виконання батьками своїх обов’язків», — пояснила старший інспектор ювенальної превенції Новояворівського ОП ГУНП у Львівській області Оксана Давид.

Через те, що заяв у поліцію не надходило, то і покарання для неповнолітніх не передбачено. Обмежаться тільки профілактичною бесідою із батьками, але наскільки це подіє – покаже час. Поки що компанії підлітків це зійшло з рук, а вдома на них чекають вже інші «веселощі».

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *