Июнь 25, 2018
Главная / Новости / Происшествие / Режисер Кантер зняв свою смерть на відео – поліція

Режисер Кантер зняв свою смерть на відео – поліція

Відомий режисер Леонід Кантер зняв свою смерть на відеокамеру, що підтверджує, що це було самогубство.

Про це «Українській правді» повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

Він підтвердив, що Кантер застрелився в ємності резервуару для води.

«Весь процес знімав на відео, яке вилучила поліція. Воно долучено до матеріалів кримінального провадження», – повідомив Тракало..

«Оскільки є відео, є зброя, яка відправлена на експертизу, то попередній висновок судмедексперта вказує на те, що людина вирішила в такий спосіб піти з життя», – сказав він.

Тіло виявила подруга Леоніда, яка й викликала поліцію.

Розслідування веде Бахмацький відділ ГУНП в Чернігівській області. Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство) з приміткою «самогубство».

Раніше UA: Чернігів передавав слова начальника Бахмацького відділу поліції Юрія Жули про те, що Кантер написав передсмертні записки рідним і знайомим.

«Приїхав додому, зайшов на подвір’я, з собою в нього була автоматична зброя. Залізши в залізну бочку, настроїв відеокамеру. Без слова, без нічого здійснив постріл собі у підборіддя. Куля вийшла через голову у бочку. Наскрізь», – сказав Жула.

Читайте также на NewNews:   Власник ресторану розстріляв відвідувачів у Києві: є загиблий, моторошні кадри

«Укрінформу» Жула пояснив, що Кантер застрелився у великій діжці, аби не бруднити кров’ю землю: «Він був дуже за екологію, надзвичайно любив і цінував ділянку, на якій жив, і хотів, щоб людям ця земля залишилась чистою, щоб крові там не було»..

«Версія вбивства відхиляється, оскільки Леонід Кантер залишив кілька передсмертних листів. У них він писав, що свою місію виконав і йде далі, і що хоче, щоб розпочате ним продовжували його однодумці й послідовники», – сказав Жула.

У Нацполіції підтвердили, що тіло Кантера вже перевезли в Київ і є дозвіл матері на кремацію.

За деякою інформацією, прах режисера буде покоїтися на Байковому кладовищі.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram