Главная / Новости / Происшествие / Режисер Кантер зняв свою смерть на відео – поліція

Режисер Кантер зняв свою смерть на відео – поліціяВідомий режисер Леонід Кантер зняв свою смерть на відеокамеру, що підтверджує, що це було самогубство.

Про це «Українській правді» повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

Він підтвердив, що Кантер застрелився в ємності резервуару для води.

«Весь процес знімав на відео, яке вилучила поліція. Воно долучено до матеріалів кримінального провадження», – повідомив Тракало..

«Оскільки є відео, є зброя, яка відправлена на експертизу, то попередній висновок судмедексперта вказує на те, що людина вирішила в такий спосіб піти з життя», – сказав він.

Тіло виявила подруга Леоніда, яка й викликала поліцію.Розслідування веде Бахмацький відділ ГУНП в Чернігівській області. Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство) з приміткою «самогубство».

Раніше UA: Чернігів передавав слова начальника Бахмацького відділу поліції Юрія Жули про те, що Кантер написав передсмертні записки рідним і знайомим.

«Приїхав додому, зайшов на подвір’я, з собою в нього була автоматична зброя. Залізши в залізну бочку, настроїв відеокамеру. Без слова, без нічого здійснив постріл собі у підборіддя. Куля вийшла через голову у бочку. Наскрізь», – сказав Жула.

Читайте также на NewNews:   Россия засылала агентов в Украину под видом монахов: что известно

«Укрінформу» Жула пояснив, що Кантер застрелився у великій діжці, аби не бруднити кров’ю землю: «Він був дуже за екологію, надзвичайно любив і цінував ділянку, на якій жив, і хотів, щоб людям ця земля залишилась чистою, щоб крові там не було»..

«Версія вбивства відхиляється, оскільки Леонід Кантер залишив кілька передсмертних листів. У них він писав, що свою місію виконав і йде далі, і що хоче, щоб розпочате ним продовжували його однодумці й послідовники», – сказав Жула.

У Нацполіції підтвердили, що тіло Кантера вже перевезли в Київ і є дозвіл матері на кремацію.

За деякою інформацією, прах режисера буде покоїтися на Байковому кладовищі.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram