Главная / Новости / Культура / Рибка привітала зі святом «малюка» Дерипаску й оголосила, що йде у порно

Рибка привітала зі святом «малюка» Дерипаску й оголосила, що йде у порноСкандальна «секс-хижачка» Настя Рибка продовжує дражнити в мережі російського олігарха Олега Дерипаску, який уже й так подав на неї до суду. Вона привітала багатія, про зваблення якого написала цілу книжку, з Днем закоханих. 

А ще дівуля оголосила про старт порно-кар’єри та розпочала пошук продюсера.

Про це Настя повідомила в Instagram.

«Із днем Святого Валентина, малюче», — написала Рибка, позначивши Дерипаску та одними з хештегів поставивши «він мій» та «разом назавжди».

Така ось «валентинка» від Рибки

Окрім кохання і майбутнього разом думає Настя і про подальшу кар’єру. І диплом учительки в ній Рибці не згодиться, адже зібралася вона в порно.Як повідомляє «Лента.ру», запит «Настя Рибка» став останніми днями одним із найпопулярніших серед користувачів ресурсу PornHub із Росії. Саме її шукають четверо з п’яти любителів «полунички».

 Настя привітала олігарха зі святом

І добра жіночка вирішила дати людям те, чого вони хочуть. На своїй сторінці вона оголосила, що прагне «закріпити цей ефект на професійному рівні» та готова знятися в якісному порнофільмі.

Читайте также на NewNews:   В Украине установили первую новогоднюю елку: фото сказочной красавицы

«Оголошення: шукаю порно-продюсера. Прийму пропозиції від провідних світових порно-студій. Пливемо в порно. Дамо під хвіст порно-індустрії», — пообіцяла Настя.

 Порноіндустрія вже зачекалася

Нагадаємо, «Роскомнагляд» вніс розслідування Олексія Навального щодо катання Дерипаски на яхті в товаристві Рибки та чоловіка, схожого на заступника Дмитра Медведєва Сергія Приходька до реєстру заборонених до поширення матеріалів. До 14-го лютого вони мали бути прибрані з Instagram та YouTube, інакше частині росіян може бути закрито доступ до цих сервісів.

Рибка попросила своїх підписників проголосувати, чи варто прибирати все те з Інтернету, і більшість проголосувала, що не варто. Настя заявила, що «не буде стервом, а, як порядка золота рибка, виконає бажання більшості».

Наприклад, можна було б зняти якесь кіно про російську політику…

Як відомо, днями в мережі відбувся «діалог» між Рибкою та Ксенією Собчак. «Хижачка» запевнила кандидатку в президенти Росії, що її нема чого жаліти, і запропонувала їй свого язичка.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram